- apie mus -

Stovykla vaikams Saulės žybsnis

…nugalėk mylėdamas… taip buvo parašyta vienoje išminties knygoje.

Šie žodžiai daug pasako apie stovyklą “Saulės žybsnis”

O viskas prasidėjo nuo stovyklos paieškos vaikams…pirmos stovyklos, į kurią jie būtų vykę su nakvynėmis ir radau tikrai nemažai ir labai įdomių…tik vis kažko trūko… ir tada ištarti dukros žodžiai –   “Mama, betgi tu gali suorganziuoti pati” – uždegė lemputę galvoje…kuri šviečia kasdien vis ryškesne spalva!

Stovykla gimė iš didelio noro nešti vaikams ir jaunimui džiaugsmą, laimės akimirkas, atsipalaidavimą, suvokimą, kad kiekvienas žmogus yra nuostabus toks, koks yra!

Mes svarstėm, mes svajojom, mes sprendėm, mes atlikome apklausą, mes susitikome su daug žmonių ir 2021m. sušvito saulės žybsnis…Per pirmąją vasarą mes leidome laiką su 250 vaikų, kurie mums dar labiau leido patikėti savimi ir jais!

“Saulės žybsnis” – tai ne apie tą saulę , kuri šviečia danguje, tai apie tą saulę, kuri šviečia žmoguje, kiekvienoje asmenybėje – tik reikia, kad juo kažkas tikėtų, jį kažkas mylėtų ir juo džiaugtųsi, tuomet vidinė saulė šviečia kasdien ryškiau ir apšviečia šalia esantį.

Mes visi – organizatoriai, programos kūrėjai, vadovai ir visi, kurie eina kartu – turime tikslą – prieiti prie vaiko ir parodyti jam, koks jis svarbus, mylimas ir kaip džiugu, kad jis yra šioje žemėje.

PARAŠYKITE MUMS!

  KONTAKTAI

  Rekvizitai: VšĮ Laimės akimirkos
  Telefonas:+ 370 673 31629
  0
   0
   Jūsų krepšelis
   Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į rezervaciją