Rasa Povilavičienė

Rasa Povilavičienė

Įkūrėja
Apie mane

Aš , Rasa Povilavičienė, esu moteris, dviejų vaikų 9m. ir 11m. mama, kurių auginimas atvedė ne tik į savęs suvokimą, bet ir vaiko pasaulį ir parodė, koks jis gali būti įdomus, viliojantis, šokiruojantis ir tuo pačiu reikalaujantis be galo daug laiko, atsakomybės, kantrybės ir dar galėčiau vardinti ir vardinti...

Taigi, jau dešimtmetį domiuosi šiuo visapusišku vaiko pasauliu, ieškau būdų, kaip padėti tėvams ir vaikams, kad tėvai patirtų lengvesnę tėvystę, o vaikai nepakartojamą vaikystę. Ir tai įmanoma!

Prieš šešerius metus vedama noro padėti tėvams ir vaikams įkūriau Visapusiško lavinimo centrą Panevėžyje. Jis leidžia tėvams ir vaikams kartu mėgautis laisvalaikiu, patirti sėkmę, gauti patyrimą įvairiose veiklose. Visapusiško lavinimo centre sėkmingai vykdomos puikios ir smagios vaikų dienos stovyklos "Nuotykių vasara".

Augant vaikams, auga ir mano domėjimosi laukas, tad pradedu kelionę į vaikų stacionarias stovyklas "Saulės žybsnis", kur planuoju patirti dar daugiau nuotykių ir pažinti dar daugiau vaikų, kurie suteiks galimybę dar giliau pažinti vaiko pasaulį ir leisti organizuoti jiems kuo įdomesnį laisvalaikį.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į rezervaciją